Ödeme Koşulları


Ödeme Banka Bilgileri

Yüksek lisans (sanal pos) web sitesi online tahsilat sisteminde yüksek lisans taksitli tahsilatları için yapılacak uygulama aşağıdaki gibidir.

https://odeme.rumeli.edu.tr/user
  

1.) Web sitesi online ödemeden kredi kartına taksitli ödeme yapacak öğrenci adaylarımız, peşinat olarak ayrı bir tek çekim işlemi yapmak yerine, mevcut tutarı toplam 5 eşit taksite bölmek suretiyle ödeme yapabilirler.

Bundan sonra ödemesini web sitesinden online ödemeden gerçekleştirecek ve direkt kredi kartına taksitlendirme yapacak yüksek lisans öğrencileri tüm eğitim ücretini sisteme tanımlı banka seçimleri üzerinden direkt 5 taksit seçerek taksitlendirebilirler.

 Bonus, Axcess, Finansbank, Maximum, Paraf, World kartlarına kartlarına 12 taksite kadar taksit seçeneği yapabilirler.2.) Online tahsilat siteminde gözüken peşinat tutarı olan 2500 TL'lik işlem yeri, Taksitlendirmesini Denizbank KMH Sistemine başvuracak adayların ödeme yapabilmesi için tanımlanmıştır.

Buradan yapacakları 2500 TL'lik peşinat ödemesi için mailllerine gelen dekont ile beraber Denizbank KMH Başvuru evrakları ve Üniversiteden aldıkları Mali Kayıt formu eşliğinde, kredi kartı haricinde kalan bakiyelerini Denizbank şubelerinden de yapabileceklerdir.

Kısmi ödeme yapmak isteyen öğrenciler için Seçmeli ödeme modülü açılmıştır. Bu alanda Açıklama kısmında öğrenci adı soyadı ve kayıt olacağı bölümü eksiksiz yazmaları gerekmektedir. Aynı alanda zorunlu olarak tanımlanmış TC. KİMLİK NO giriş alanının da doldurulması zorunludur.

Peşin Ödeme Bilgileri

HESAP ADI : İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ


BANKA
ŞUBE
ŞUBE KODUPARA BİRİMİHESAP NOIBAN
HALKBANK
SİLİVRİ E 5
1378
TL

06000010

TR82 0001 2001 3780 0006 0000 10


* Dekont açıklamasına Öğrenci T.C. No, Ad Soyad ve program bilgisi yazılmalıdır.

Designneuro